








Plywood Bird House
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Bird house in plywood.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 11 cm / 23 cm / 10 cm |
|---|---|
| Colour(s) | White |
| Country of origin | China |
| Material composition | MDF |
| Weight | 0.4 kg |
| Packed Weight | 5.8 kg |
| Minimum Order | 25 |
| Number of print positions | 3 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .465 m / .465 m / .27 m |
Choose options









Plywood Bird House
Sale price£10.88





