






Bike Repair Kit
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Bike repair kit. 15 piece multitool with 2 tyre levers, grater, glue and stickers including pouch with reflective trim.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 12 cm / 9 cm / 4.5 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Blue |
| Country of origin | China |
| Material composition | Metal |
| Weight | 0.246 kg |
| Packed Weight | 12.88 kg |
| Minimum Order | 25 |
| Number of print positions | 1 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .38 m / .245 m / .28 m |
| Carton Inner Quantity | 10 |
Choose options







Bike Repair Kit
Sale price£10.40





