





Bamboo Table Clock
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Analogue bamboo table clock. Not included 1 AA battery.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 8.8 cm / 4.8 cm / 10.8 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Wood |
| Country of origin | China |
| Material composition | Bamboo |
| Weight | 0.168 kg |
| Packed Weight | 8.9 kg |
| Minimum Order | 25 |
| Number of print positions | 4 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .6 m / .235 m / .465 m |
Choose options






Bamboo Table Clock
Sale price£7.68





