


Cow Stress Toy
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 100
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
A fun stress item in the shape of a cow. Not suitable for children under three years.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 11.5 cm / 5.5 cm / 9 cm |
|---|---|
| Colour(s) | White, Black |
| Country of origin | China |
| Material composition | PU Plastic foam |
| Weight | 37 g |
| Packed Weight | 9 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 200 |
Choose options



Cow Stress Toy
Sale price£3.32





