



Asilah Recycled Paper Ballpoint Pen
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 500
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Recycled paper ballpoint pen with cap. Writing length +/- 700 m. Recycled paper colour may vary. Blue Ink
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 15 cm / — / — |
|---|---|
| Colour(s) | Natural |
| Country of origin | China |
| Material composition | Recycled paper |
| Weight | 5.5 g |
| Packed Weight | 7 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 1000 |
Choose options




Asilah Recycled Paper Ballpoint Pen
Sale price£0.28





