






500ml Pop Lid Water Bottle
EXPRESS RANGE
- Price includes Setup and Customisation. Simply order online below
- Minimum order 10
- You can purchase instantly with custom branding. Shipping calculated at checkout
Quantity required
- This stainless steel bottle preserves the heat of your drink
- Super easy to use - When you want to drink, just press the little button on lid and the lid will pop up immediately
- Double-walled vacuum bottle keeps drinks hot
- Made from high-quality 304 stainless steel
- Food-safe PP lid with a silica-gel seal prevents leakage
- Add your company's logo to the side to increase brand cognition and build trust
- Ideal for corporate event giveaways or as a gift to potential clients and employees
- Measures: 20.5cm x 6.5cm x 6.5cm
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 6.5cm / 6.5cm / 20.5cm |
|---|---|
| Colour(s) | White, Black |
| Country of origin | China |
| Material composition | Stainless Steel |
| Weight | 500g |
| Packed Weight | 5000g |
| Minimum Order | 10 |
| Number of print positions | — |
Choose options







500ml Pop Lid Water Bottle
Sale price£15.91





