





4 Cork Coaster Board Game Set
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Set of 4 coasters made of cork and MDF including a 4 game set: Tic-Tac- Toe, Backgammon, Chess and Chinese checkers. Cork is 100% natural material. Due to its structural nature and surface porosity the final print result per item may have deviations.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 10.6 cm / 10.6 cm / 7 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Wood |
| Country of origin | China |
| Material composition | MDF |
| Weight | 0.386 kg |
| Packed Weight | 9.04 kg |
| Minimum Order | 25 |
| Number of print positions | 5 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .425 m / .245 m / .245 m |
Choose options






4 Cork Coaster Board Game Set
Sale price£12.18





