



3-in-1 Charging Cable Phone Stand
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Multi-functional cable and connector kit. Including data transfer and power transmission cables: Type-C to Type-C cable, Type-C to Type-A adapter. Type-C to Micro USB adapter. SIM ejector pin/eject tool. Nano and Micro SIM storage slot. Phone stand.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 5.5 cm / 8.5 cm / 1.1 cm |
|---|---|
| Colour(s) | White |
| Country of origin | China |
| Material composition | ABS |
| Weight | 0.044 kg |
| Packed Weight | 12 kg |
| Minimum Order | 25 |
| Number of print positions | 3 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .54 m / .19 m / .34 m |
| Carton Inner Quantity | 50 |
Choose options




3-in-1 Charging Cable Phone Stand
Sale price£5.44





