









2-in-1 Phone and Smartwatch Charger
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
2 in 1 foldable charging station in ABS. It includes a wireless charger 15W and smartwatch charger (Apple®only).
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 9 cm / 9.5 cm / 1.8 cm |
|---|---|
| Colour(s) | White |
| Country of origin | China |
| Material composition | ABS |
| Weight | 0.085 kg |
| Packed Weight | 3.9 kg |
| Minimum Order | 25 |
| Number of print positions | 3 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .387 m / .11 m / .25 m |
Choose options










2-in-1 Phone and Smartwatch Charger
Sale price£12.74





