








13 Inch Laptop Backpack
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
13 inch laptop backpack in RPET felt with padded shoulder and strap with a main internal compartment. Zippered compartment inside. Trolley holder on reverse side.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 42 cm / 32 cm / 45 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Stone Grey |
| Country of origin | China |
| Material composition | RPET |
| Weight | 0.37 kg |
| Packed Weight | 10 kg |
| Minimum Order | 25 |
| Number of print positions | 5 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .48 m / .38 m / .5 m |
Choose options









13 Inch Laptop Backpack
Sale price£10.56





